پدری متهم به قتل فرزند ۸ ساله اش شد

ghatlnamosi2

دریافت شد از : سامان راکی Saman  Raki 

 باوجود مطرح‌شدن خودکشی پسربچه مشهدی، پدر این کودک روز گذشته پس از یک هفته، به انداختن پسرش از روی پل امام‌حسین اعتراف کرد.

پدری که حدود یک هفته پیش فرزندش از پل امام‌حسین به پایین سقوط کرده و فوت کرده بود، پس از شناسایی جسد کودکش در سردخانه با صحنه‌سازی‌ مدعی شد که پسرش به‌دلیل بحران‌های روحی پس از طلاق تن به این کار داده است؛ گفته‌هایی که پدربزرگ کودک نیز آن را تایید کرد و این ادعاها مسیر بازجویی را منحرف کرد.

اما باوجود اعلام خودکشی برای این پرونده، ابهامات گسترده‌ای همچنان در پرونده وجود داشت که بزرگ‌ترین آن این بود که پسربچه هشت‌ساله چگونه فهم خودکشی را داشته است؟ چطور او از بلوار هفت‌تیر خودش را به پل امام‌حسین رسانده است و از آن مهم‌تر، چگونه به پایین پریده، آن‌هم بدون هیچ‌گونه جلب‌توجهی؟

این مرد بالاخره در بخشی از اظهاراتش زیرنظر قاضی علی‌اکبر احمدی‌نژاد، اعتراف کرد: «بعد از اینکه از همسرم جدا شدیم، پسرم چون با مادرش نمی‌ساخت، همراه من زندگی می‌کرد؛ اما از دست کارها و بهانه‌گیری‌هایش خسته شده بودم. اصلا بعد از طلاق خیلی اعتراض می‌کرد و حتی دو بار از خانه فرار کرده بود که یک‌بار حرم رفته بود و یک بار دیگر در پارک دانشجو پیدایش کردیم. خسته‌ام کرده بود. روز حادثه او را سوار موتورسیکلت کردم و بالای پل امام‌حسین بردم. کمی ایستادم تا روی پل خلوت شود و ماشین نیاید. بعد که مطمئن شدم خودرویی روی پل نیست و کسی هم مرا نمی‌بیند، در یک‌لحظه او را از بالای پل به پایین انداختم و سریع از محل دور شدم.»خبرگزاری هرانا ـ تاریخ : ۱۳۹۵/۰۷/۰۵

این نوشته در آسیب های اجتماعی, اخبار, کانون خانواده ارسال شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.